«

»

POZOR,POZOR,POZOR

[warning]Žádost o pomoc[/warning]Vážení přátelé, dovoluji si Vás oslovit touto nezvyklou formou s žádostí o spolupráci. Z výstavy uspořádané pracovníky kláštera v Chotěšově byly před měsícem odcizeny věci vypovídající o tradici a historii hasičských sborů v Vzhledem k tomu, že dosavadní prověřování krádeže prostřednictvím spolupráce s ostatními útvary je bez výsledku a vzhledem k tomu, že odcizené předměty ještě nikdo nenabídl v aukcích a na burzách /dle naší prověrky/je poslední možnost oslovit hasičská sdružení o pomoc v celé věci. Prosím Vás proto o rozeslání žádosti na útvary v oblasti, kterou spravujete. Myslím si a jsem přesvědčený z vlastní znalosti hasičů, že jim jejich vlastní tradice nejsou lhostejné a jsou jednou z posledních složek v celé republice osobu, která je nabízí k prodeji. Další  informace Nprap. Jan Valeš  OOP Stod na tel. 974326760 nebo naší E-mailové adrese:oshps@oshps.cz. Ještě jednou děkuji za každou pomoc. Foto ukradených věcí.

Alena Foldová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>