Archiv kategorie: Výjezdy JPO 2012

Výjezd č.27/12 – technická pomoc

Jednotka vyjela na vyžádání občana města na odčerpání vody do ulice , Finské Domky  .Jednotka na místě provedla průzkum a pomocí kalových čerpadel provedla odčerpání sklepních prostor a staré studny .

 

foto ze zásahu:

Výjezd č.26/12 – Dopravní nehoda – technická pomoc

Dne 27.10.2012  vyjela jednotka na vyžádání p. Nechutného na vyproštění osobního vozidla,
které se nacházelo mimo komunikaci, na silnici II. třídy z Kaznějova do
Mrtníka . Číst zbytek položky »

Výjezd č.25/12 – Dopravní nehoda – technická pomoc

Dne 15.10.2012 v 13:30 hod na vyžádání občana města p.Baráka Davida vyjela jednotka s technikou CAS-20 Tatra Terrno na dopravní nehodu osobního automobilu VW Polo  paní : Valterové Andrea , za městem Kaznějov na okresní silnici, směrem na obec Oboru. Na místě bylo zjištěno průzkumem, že vozidlo se nachází mimo komunikaci a posádka je bez zranění mimo vozidla na komunikaci. Po dohodě s majitelem vozidla bylo vozidlo pomocí lanového navijáku na vozidle Tatra  vytaženo zpět na komunikaci . K úniku provozní kapaliny nedošlo. Poté bylo vozidlo předáno majiteli.

foto zde:

 

Výjezd č.24/12 – Dopravní nehoda – technická pomoc silnice I/27

Dne 15.10.2012 v 11:35 hod na vyžádání občana města p. Ivana Zátury vyjela jednotka s technikou CAS-20 Tatra Terrno na dopravní nehodu nákladního automobilu za městem Kaznějov na silnici I / 27 směrem na Plzeň. Na místě bylo zjištěno průzkumem, že vozidlo se nachází mimo komunikaci a posádka je bez zranění, mimo vozidla na komunikaci. Číst zbytek položky »

Výjezd č.23/12 – Požár v Kralovicích na objektu se stálou pečovatelskou službou ( Taktické cvičení )

Dne 4.10.2012 se naše jednotka účastnila námětového cvičení v Kralovicích na objektu se stálou pečovatelskou službou. Již s novou CAS – 20 Tatra Terno společně s jednotkami HZS stanice Plasy ,JPOSDH Kralovice, JPOSDH Kožlany
,Záchranou službou a Policií ČR .
Číst zbytek položky »

Výjezd č.22/12 – Technická pomoc

Dne 11.9.2012 na vyžádání občanky města vyjela jednotka s technickým automobilem DA Avia D-90N v počtu 1+2 v Kaznějově do ulice Dlouhé č.p.491 k odstranění sršního hnízda na rodinném domě .Na místě bylo zjištěno průzkumem že hnízdo se nachází pod střechou v dřevěném obložení v dosti velkých rozměrů a že prostředky naší jednotky nestačí.Na naší žádost na KOPIS byla přizvána jednotka  HZS PK stanice Plasy . Po dojezdu jednotky HZS byl velitel seznámen se situací a poté jednotky společně provedli zásah.

foto ze zásahu:

Výjezd č.21/12 – Požár

Jednotka dne 14.8.. 2012  vyjela s technikou CAS-32 Tatra148 v počtu 1+2  na ohlášený požár lesní hrabanky na ploše cca 30×30 metrů k obci Babiná.Při příjezdu na místo události již byli na místě ,  HZSPK stanice Plasy a JPO SDH Kralovice. Jednotka provedla nasazení proudu a cisterna dopravovala vodu na požářiště.

 

záloha na základně na 2 CAS : Sušánka P. , Kopecký Z.

Výjezd č.20/12 – Technická pomoc

Na vyžádání technika města p. Uhlíře vyjela na odčerpání vodní laguny do areálu města na uložení biologického odpadu S technikou TA D-90N  v počtu 1+3 Na místě bylo průzkumem zjištěn rozsah laguny cca 20×12 metrů o hloubce cca 0,5 metrů.Na odčerpání bylo nasazeno plovoucí čerpadlo.Po odčerpání bylo místo předáno zaměstnanci města p. Churavému .Jednotka poté uložili věcné prostředky a vrátila se zpět na základnu.

Výjezd č.19/12 – Požár

Jednotka vyjela dne 11.7.2012 na požár do Města Plas s vozidlem CAS-16 Liaz 706 v počtu 1+4 . Při příjezdu na místo události již zasahovala jednotka HZS PK stanice Plasy.Jednotka na místě  události plnila rozkazy velitele zásahu , zajišťovala místo zásahu  proti  vstupu cizích osob a provedla doplnění 7000 litry vody do  vozidlo  HZS PK stanice Plasy .Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Velitel družstva : Kopecký Lukáš

foto ze zásahu :

Výjezd č.18/12 – Technická pomoc

Jednotka vyjela dne 11.7.2012 s DA – Avia D-90 N v počtu 1+4 na oznámení paní Genčové na odstraňení vosího hnízda z půdních prostor domu z důvodu ohrožení dítěte, které je silně alergické a případné bodnutí jej ohrožuje na životě.Na místě byl proveden průzkum a hnízdo zlikvidováno pomocí vysavače na nebezpečný hmyz a zastříkáno  látkou odpuzující hmyz.Poté jednotka předala místo paní Genčové a vrátila se zpět na základnu.

Zasahující hasiči:- Lesch M, Štefl M, Štefl P, Bohuslav R, Stibůrek J,

foto ze zásahu:

Page 1 of 3123