«

»

Plamen Horní Hradiště 4.10. 2014

Titulni obrazektitleV sobotu 4. října 2014 jsme se dvěma družstvy mladších vyrazili na podzimní kolo hry Plamen 2014/2015, které se konalo v Horním Hradišti. První disciplínou byla štafeta požárních dvojic a pak následoval závod požárnické všestrannosti (branný závod), kdy děti plnily disciplíny na cca 2,5 km dlouhé trati v okolí Horního Hradiště. Počasí vyšlo na začátek října dobře a jedinou drobnou komplikací bylo ranní mokro od rosy a padající mlhy, protože jsme na obě disciplíny startovali už ráno mezi prvními. 

Ve štafetě dvojic se každému družstvu podařil minimálně jeden platný pokus. Na celkem kopcovitou trať závodu všestrannosti pak odstartovala obě družstva samostatně, bez vedoucích. Do cíle dorazily děti unavené a mokré, ale hlavně všechny; pouze první družstvo si závod zpestřilo zkouškou svých orientačních schopností a prodloužilo si tak trať skoro o kilometr. Díky tomu se obě družstva se startovními čísly 3 a 6 sešla v cíli skoro společně. Konečné výsledky ještě neznáme, ale i když jsme ani  v jedné z disciplín nemohli pomýšlet na vítězství, tak věříme, že účast v Horním Hradišti nám určitě pomůže v celkovém hodnocení na konci hry Plamen. Děti se zatím můžou chystat na další závod všestrannosti, který je už 18. 10. v Hromnici a nevylučujeme, že si přípravu zpestříme už 12.10. v Horní Bříze, kde se koná tradiční „Na vlastní pěst“.

Závěrem bych ještě chtěl poděkovat za pomoc všem, kteří nám těsně před závodem na hřišti pomohli (pozorní si na fotkách určitě všimnou proč). Asi si po vzoru pilotů budeme muset připravit tiskopis na předodjezdovou přípravu 🙂

Fotogalerie zde:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>