«

»

Výjezd č.11/2014

Dne 10.8.2014 v 15:10 hod byl naší jednotce vyhlášen  poplach od  – KOPIS jednotka vyjela s vozidly CAS-20 Tatra Terno 1+5 a vozidlo CAS- 32 Tatra 148 1+3 , na požár pole a lesního porostu mezi  obce LOMANY  a LOMNIČKU . Po dojezdu na místo události již zasahovala jednotka HZS stanice Plasy  s vozidlem CAS-30 Tatra -7 , kde prováděla hašení kombajnu na poli a strniště.  Jednotka po dojezdu na místo události plnila úkoly velitele zásahu, byla nasazena na hašení  rozšířující se požár pole , strniště a ochranu lesního porostu . Společně s naší jednotkou zasahovala i jednotky  SDH Horní Bříza a SDH Horním Bělá .    Z vozidla CAS -20 Tatra Terrno byli nasazeny 2útočné proudy C-52 . Na hašení požáru pole a strniště. Vozidlo CAS-32 Tatra 148 provedlo doplnění ostatních CAS vodou. Po ukončení zásahu bylo provedeno doplnění hasiva ( vody ) na požární nádrži v obci Lomnička společně s jednotkou SDH Horní Bělá , pomocí plavoucího čerpadla .

za SDH Kaznějov velitel Martin Lesch

fotogalerie zde:

 

 

 

=

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>