«

»

Výjezd č.12/2014

Jednotka vyjela dne 15.8.2014 v 19:20 hod na vyžádání technika města pana Uhlíře, na likvidaci nebezpečného hmyzu s technikou KA D-90 N, v počtu 1+3  do Kaznějova do ulice K Olejně . Jednotka provedla na místě průzkum, kterým bylo zjištěno, že hnízdo nebezpečného hmyzu se nachází v přístřešku pro ukládání odpadu, v blízkosti nájemního domu v majetku města Kaznějova a ohrožuje nájemníky.

Jednotka zajistila místo zásahu a pomocí vysavače na nebezpečný hmyz provedla jeho likvidaci.

Po uklizení věcných prostředků se vrátila zpět na základnu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>