«

»

Výjezd č.10/2014

Dne 27.7.2014 v 13:42 hodin byl jednotce vyhlášen poplach od KOPIS (Krajského operačního střediska ) Leteckou nehodu pád letadla na letišti Plasy . Jednotka vyjela s vozidlem CAS-20 Tatra Terrno v počtu 1+5 a s vozidlem KA Avia D – 90N v počtu 1+4 .

KOPIS druhé vozidlo ponechal v záloze na stanici a na místo pokračovalo vozidlo CAS-20 Tatra Terrno . Jednotka přijela na místo události společně s jednotkou HZS stanicí Plasy .Jednalo se motorové Letadlo ,, ZLÍN 126 “ a jeho posádka již se nacházela mimo kabinu a v pořádku . Naše jednotka provedla nahlášení veliteli zásahu a dále plnila je příkazů. Společně s jednotkou HZS provedla zajištění místa nehody jímala unikající palivo a provedla protipožární zabezpečení. Po dohodě s velitelem zásahu se jednotka v 14:45 hodin vrátila zpět na základnu.

fotogalerie zde:

odkaz na zprávy TV Prima 10.minuta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>