«

»

Gratulujeme kolegům z SDH Mrtník

Dne 17.11.2012 se naši členové zúčastnily slavnostní valné hromady uspořádané k 110. výročí Sboru Dobrovolných Hasičů v Mrtníku . K překvapení, všech při vystoupení starostky obecního úřadu Mrtník paní Kovaříkové,  byl předán sboru nový prapor . Celá akce byla utajovaná, tak i člen výkonného výboru OSH Plzeň – sever p. Milan Štefl, se nestačil divit .Sbor k 110 výročí vydal pamětní bronzovou plaketu, kterou rozdal svým členům a hostům a tím završil oslavy sboru.

foto z akce:

1 comment

  1. Marek Vejvoda

    Děkuji kamarádům z Kaznějova, za hezký článek o povedené oslavě výročí založení sboru SDH Mrtník, která byla korunována předáním slavnostního praporu z rukou starostky obce. S pozdravem starosta SDH Mrtník Marek Vejvoda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>