«

»

Výjezd č.15/12 – Technická pomoc

Jednotka vyjela dne 3.7.2012 v 18:00 na vyžádání občana obce Obora p.Jiřího Bečváře na pomoc při odčerpání laguny vody na dvoře u svého rodinného domu a propláchnutí odtokové kanalizace.Jednotka vyjela na místo události s vozidlem CAS-32 Tatra 148 v počtu 1+2 . Na místě události byl proveden průzkum kterým bylo zjištěno rozsah laguny vody ve dvoře z důvodu ucpání odtoku kanalizace naplavením materiálu ze sousedního pozemku po přívalovém dešti. Dále hrozila další průtrž mračen na zaplavení obytných částí domu.Jednotka k odčerpání nasadila plovoucí čerpadlo kterým byla voda odčerpána , a poté jedním proudem C-52 provedla pročištění kanálu na odtok .Místo události bylo předáno majiteli p. Bečvářovi , jednotka provedla úklid věcných prosředků a vrátila se zpět na základnu v 20:05 hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>