«

»

Výjezd č.14/12 – Technická pomoc

Jednotka vyjela dne 3.7.2012 v 9:58 na oznámení p. Regnara na neprostupné česlo na odtokovou kanalizaci v Kaznějově v ul.Plaská za křižovatkou tz.Mrtnickou pod silnicí I /27 .Jednotka vyjela na místo s technikou CAS-32 Tatra148 v počtu 1+ 2 a na místě průzkumem zjistila zanešení česla a ucpané kanalizační vpusti pod silnicí I / 27 .Česlo bylo vyčištěno a kalizace pomocí  1 C- proudu propláchnuta celkem spotřebováno 6000 litrů vody.Po uklizení věcných prostředků se jednotka vrátila zpět na základnu. 11:00 hod

foto ze zásahu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>