«

»

Výjezd č.5/11 – Požár

Jednotka  vyjela na hlášený požár do Firmy OMGD. Kaznějov  .Po dojezdu na místo události bylo průzkumem zjišteno, že se jedná o požár nádrže a chladící věže v blízkosti provozní budovy . Jednotka se vybavila dýchací technikou a dvěma útočnými proudy zahájila hašení z vozidla CAS – 32 Tatra 148 . Na místo události se dostavila jednotka HZS PK stanice Plasy s vozidlem CAS-32 Tatra 815 , velitel  byl seznámen s místem zásahu a bylo mu předáno velení.

Po ukončení místa zásahu bylo místo předáno řiditeli OMGD – Petru Peškovi.

foto ze zásahu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>