«

»

Výjezd č.22/12 – Technická pomoc

Dne 11.9.2012 na vyžádání občanky města vyjela jednotka s technickým automobilem DA Avia D-90N v počtu 1+2 v Kaznějově do ulice Dlouhé č.p.491 k odstranění sršního hnízda na rodinném domě .Na místě bylo zjištěno průzkumem že hnízdo se nachází pod střechou v dřevěném obložení v dosti velkých rozměrů a že prostředky naší jednotky nestačí.Na naší žádost na KOPIS byla přizvána jednotka  HZS PK stanice Plasy . Po dojezdu jednotky HZS byl velitel seznámen se situací a poté jednotky společně provedli zásah.

foto ze zásahu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>