«

»

ŠKOLENÍ JPO 10.-11.3.2012 Kaznějov

 

V sobotu dne 10.3. 2012 proběhlo v naší Hasičské zbrojnici cyklické školení velitelů  jednotek a družstev dobrovolných jednotek okresu Plzeň –sever  organizované HZS PK a odbornou radou velitelů Okresního  sdružení , v získávání teoretických znalostí v oblasti PO.

Při této příležitosti proběhl praktický výcvik našeho družstva CO pro poskytnutí stravy ,  (pro zasahující jednotky ,  nebo při jiných mimořádných událostech. Kdy v sobotu odebralo  stravu 70 osob k jídlu se podávala polévka , výpečky –zelí -knedlík V neděli dne 11.3.2012 Proběhla pak druhá část školení  společně se strojníky a členy jednotek v praktické části výcviku v areálu firmy OMGD. Při praktické odborné přípravě jsme cvičili zásah na požár budovy, záchranu osob z výšky, požáry foto-volt. elektráren a výcvik při prověření přívodních vedení.

Opět cvičilo družstvo CO vaření a výdej stravy ,  kdy  stravu odebralo 130 osob. A družstvo CO Kaznějov připravilo  polévku , Guláš s chlebem.

Foto z akce:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>