Okrsková soutěž v Lomničce

Dne 13.5.2017 se v Lomničce uskutečnila okrsková soutěž v požárním sportu. Náš sbor absolvoval tuto soutěž v hojném počtu, neboť jsme soutěžili ve všech kategoriích tj. muži, ženy, mladší děti, starší děti. Úspěchy jsme sklidili velké: mladší děti 1. místo, starší děti a ženy místo 2. a muži místo 5. V kategorii starších dětí zvítězila Rybnice, stejně tak v kategorii žen. Mužskou kategorii ovládli muži ze Žebnice. Ještě musím upozornit na skrytý úspěch družstva mužů, kdy jeho 1. štafeta obsadila 3. místo a ve druhé štafetě se předvedl starosta, velitel, jednatel sboru a zástupce vedoucí mladých hasičů. Členové této štafety se objevili i v ostatních disciplínách. Kdo neviděl neuvěří a věřte, že bylo na co se koukat. I navzdory předpovědi se soutěž odehrála až na výjimku krátké přeháňky za pěkného počasí, byla dobře zorganizovaná a o všechny bylo dobře postaráno.
Věřím, že se nám v budoucnu podaří na tyto úspěchy navázat a že si všichni den užili.