«

»

Český den proti rakovině 2016 – středa 11.5.2016

Ve středu 11. května 2016 se mladí hasiči SDH Kaznějov stejně jako v minulých letech budou podílet na celorepublikové humanitární akci – veřejné sbírce Ligy proti rakovině Praha, kdy budou za symbolickou cenu 20,- Kč (nebo i více) prodávat symboly této sbírky – kvítky měsíčku lékařského.

Letos budou prodávány kytičky s růžovou stuhou; tématem sbírky je prevence proti rakovině prsu.

Veškeré vybrané prostředky budou poukázány na účet veřejné sbírky. V roce 2015 se nám podařilo prodat všech 400 kytiček a vybrali jsme více než 10 tis. Kč. Pokud tedy ve středu 11.5. potkáte v Kaznějově skupinku dětí s doprovodem (jako poznávací znak budou sloužit i žlutá trička se symboly sbírky) a budete chtít na tuto veřejnou sbírku přispět, můžete tak učinit. S několika skupinami dětí se budeme snažit během dopoledne, případně i odpoledne, projít celé město.

Děkujeme všem, kteří tuto sbírku podpoří i v letošním roce!