Oslavy 10. výročí kynologického klubu Kaznějov

29.8.2015 jsme se s dětmi, které se už z prázdninových pobytů stihly vrátit domů, zúčastnili oslav 10. výročí založení kynologického klubu v Kaznějově. Oslavy se konaly na hrišti u hřbitova a za naše SDH (které zároveň zajišťovalo občerstvení) zde vedle statické ukázky techniky jednotky (Tatra Terrno a Avia) vystoupila na závěr programu dvě družstva mladých hasičů s ukázkou požárního útoku. Jako terč posloužil „starý známý“ domeček z loňských oslav výročí založení SDH a svoji premiéru si zde odbylo i družstvo dětí s útokem v kategorii starších žáků – oproti kategorii mladších si zde děti samy obsluhují požární stříkačku a také sestavují obě savice. Obě družstva zvládla útoky bez jakéhokoliv zaváhání.