«

»

O pohár mladých hasičů Všeruby

titulni_obrazekV sobotu 20.9. jsme se zúčastnili soutěže O pohár mladých hasičů Všeruby, kde nás čekala uzlová štafeta a štafeta CTIF.

Soutěže se zúčastnilo jedno družstvo mladších ve složení Jolanka H., Terezka H., Ondra A. a Dominik a Kuba Š. Podle pravidel této soutěže doplnil družstvo  v obou disciplínách i jeden z vedoucích (Karel Šubrt).  Uzlová štafeta se nám podařila bez trestných bodů a ve štafetě CTIF jsme dostali pouze 10 trestných sekund. Ze Všerub jsme odjížděli přesně ve chvíli, kdy začalo pršet. Ve výsledkové listině jsme se jenom kvůli horším časům umístili na celkovém 13. místě.

Fotografie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>