«

»

Výjezd č.15/2014

Dne 16.9.2014 v 21:48 hodin byl jednotce vyhlášen poplach od  KOPIS (Krajského operačního střediska ) k evakuaci osoby z uzavřeného prostoru v  Kaznějově ulice U Pumpy 449  . Jednotka vyjela s vozidlem CAS-20 Tatra Terrno v počtu 1+5. Po dojezdu na místo události již byla na místě jednotka HZS PK stanice Plasy a Policie ČR oddělení Kaznějov po dohodě s velitelem zásahu byla naše jednotka nápomocna jednotce HZS při otevření bytu číslo 3 v prvním patře . Po vniknutí do bytu oknem byla nalezena jedna osoba již bez známek života . Dále jednotka společně s jednotkou HZS zajistila okolí události a dále plnila příkazy velitele zásahu .Po dohodě s velitelem zásahu byla naše jednotka v 22:24 hodin  odeslána zpět na základnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>