«

»

Výjezd č.14/2014

oheňDne 31.8. 2014 v 14:47 hod na oznámení – KOPIS,   vyjela jednotka s vozidlem CAS-20 Tatra Terno 1+5 , na požár do areálu firmy OMGD .Na místě byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že se o požár nejedná. V areálu firmy se prováděli demoliční práce na budově s velkou prašností ,ta byla vyhodnocena oznamovatelem jako kouř z požáru. Na místo se dostavila také  Policie ČR oddělení Kaznějov. Vše bylo oznámeno přes radiostanici na KOPIS a jednotka HZS stanice Plasy ,která byla také na cestě na místo události,byla odvolána.Jednalo se tedy o planý poplach.Jednotka se vrátila v 15:02 hod na základnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>