«

»

Výjezd č.13/2014

Jednotka dne 23.8.2014 v 17:06 hod. na vyžádání KOPIS  vyjela s vozidlem CAS-20 Tatra Terrno v počtu 1+5 a s vozidlem CAS-32 Tatra 148 v počtu 1+1 do města Kralovic na požár kompostu v areálu firmy Becker Bohemia .Na místě již zasahovali další jednotky hasičů.Po nahlášení veliteli zásahu, bylo vozidlo CAS-20 Tatra Terrno nasazeno na místě události k dodávání vody do útočných proudů a členové jednotky prováděli hašení 3 útočnými proudy C-52 .Vozidlo CAS-32 Tatra 148 bylo nasazeno na kyvadlovou dopravu vody na požářiště.Po několika hodinách u zásahu po dohodě s velitelem zásahu bylo telefonicky vyzváno týlové družstvo SDH Kaznějov na zajištění pitného režimu a občerstvení pro zasahující jednotky a její dovoz na místo události.Družstvo 1+1 s vozidlem VA-Škoda Felicie dovezlo stravu na místo události 20:15 hod a zajistilo její distribuci.Po občerstvení dále jednotky prováděly hašení do pozdních večerních hodin.

 fotogalerie zde:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>