«

»

Výjezd č.7/2014

Dne 22.7.2014 v 10:05 hodin na oznámení technika města pana Uhlíře vyjela jednotka na odstranění vosího hnízda do budovy městského úřadu do části divadla – skladu rekvizit . Jednotka vyjela na místo s vozidlem KA – D-90N v počtu 1+3. Na místě provedla průzkum, kterým bylo zjištěno, že hnízdo se nachází v prostorách skladu divadla u větracího otvoru .Na odstranění bylo použito vysavače na nebezpečný hmyz , a poté bylo místo ošetřeno postřikem.Místo zásahu bylo předáno panu Uhlířovi a jednotka po úklidu věcných prostředků se v 10:45 hodin vrátila zpět na základnu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>