«

»

Výjezd č.4/2014

Dne 19.6.2014 v 13:54 hodin byl vyhlášen KOPIS ( Krajským Operačním Středisko Hasičského Záchranného Sboru) požár v Kaznějově v areálu firmy OMGD . Jednotka vyjela s vozidlem CAS-20 Tatra Terrno v počtu 1+5 .

Na vrátnici firmy byla jednotka informována o požáru v budově kde již jednou hořelo ale tentokrát v 3 nadzemním podlaží . Na místě bylo vytvořeno dopravní vedení 2 útočný proud C-52 na hašení a současně byl prováděn průzkum. Na místo se dostavila také jednotka HZS PK stanice Plasy s vozidlem CAS-30 Tatra 815 -7 . Velení na místě události bylo předáno veliteli jednotky HZS a naše jednotka dále plnila úkoly velitele zásahu. Dovážela na místo události hasební látky ( vodu ) z hydrantové sítě firmy v areálu a jednotka dovezla na místo zásahu 10500 litrů vody.Při zásahu byl i nasazen pásový nakladač místní firmy na odstranění sutin k nalezení skrytých ohnisek požáru. Poté bylo provedeno dohašení dvou útočného proudu C-52.

15:30 hodin bylo hašení ukončeno místo předáno zástupci firmy a jednotky se vrátili zpět na základnu.

fotogalerie ze zásahu zde:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>