«

»

Výjezd č.3/2014

Dne 18.6.2014 v 19:20 hodin byl vyhlášen KOPIS ( Krajským Operačním Středisko Hasičského Záchranného Sboru) požár v Kaznějově v areálu firmy OMGD . Jednotka vyjela s vozidlem CAS-20 Tatra Terrno v počtu 1+5 .

Na vrátnici firmy byla jednotka informována o požáru v budově na které se právě provádí demoliční práce . Na místě byl nasazen 1 útočný proud C-52 na hašení a současně byl prováděn průzkum. Na místo se dostavila také jednotka HZS PK stanice Plasy s vozidlem CAS-30 Tatra 815 -7 . Velení na místě události bylo předáno veliteli jednotky HZS a naše jednotka dále plnila úkoly velitele zásahu. Dovážela na místo události hasební látky ( vodu ) z hydrantové sítě firmy v areálu a jednotka dovezla na místo zásahu 9200 litrů vody. A dále prováděla hasební práce pomocí jednoho útočného proudu C-52.

20:15 hodin bylo hašení ukončeno místo předáno zástupci firmy a jednotky se vrátili zpět na základnu.

fotogalerie zde:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>