IV. Hasičský ples okrsku Plasy

plesDne 25.1.2014 se v obci Pláně uskutečnil IV. Hasičský ples okrsku Plasy. Z našeho sboru se zúčastnilo 20 členů. Na plese zahrála k tanci i poslechu skupina Repelent. Součástí plesu byla bohatá tombola, o což se zasloužily svým přispěním okrskové sbory. Lístky do ní prodávali zástupci našeho sboru. Ples se povedl a účastníci se dobře bavili. Poděkování patří nejen všem hostům, sborům, ale v neposlední řadě obci Pláně i místnímu sboru dobrovolných hasičů, SDH Plasy a starostce OSHPS Alence Foldové. Důležité je poděkovat také  řidiči autobusu panu Vlkovi, který účastníky na ples dovezl a po jeho skončení také v pořádku rozvezl domů k rodinám.