«

»

Dotace za povodně 2013

Město Kaznějov obdrželo dotaci pro Výjezdovou Jednotku Sboru Dobrovolných Hasičů dotace za povodně 2013 z Krajského úřadu Plzeňského Kraje na nákup vybavení věcných prostředků pro zásahy Jednotky .
Jednotka byla dovybavena dle doporučení HZS PK následujícími prostředky .
 Plavoucí sací koš – použití na odčerpávaní zaplavených uzemí  a prostor většího rozsahu z nízkou  nebo znečištěnou hladinou . Sací koš se dá použít na všechny požárních čerpadel u naší jednotky včetně CAS (Cisternových Automobilových Stříkaček vozidel).
  Hadice Požární B-75  : – hasičské požární hadice typ B-75 v délce 20 metrů v počtu 10 ks Typ: PYROTEXT PES-R B-75X20M , doplnění stavu hadic používaných u jednotky poškození hadic stejného typu z 90 let minulého století.
Elektrické Ponorného Kalové Čerpadlo řady  KDFU : – čerpadlo bylo zakoupeno pro čerpání znečištěné vody z prostor kde není možno použití čerpadla se spalovacím motorem. Jednotka dosud nebyla vybavena takovým výkoným čerpadlem.
Řetezová motorová pila Husgvarna 550XP : – Nahrazení starší motorové pili , kterou jednotka používala od roku 1981 a byla již značně poruchová s problémem nákupu náhradních dílů .  Pila Husgvarna 550XP je jedna z nejmodernějších pil od kvalitního výrobce .

Celková výše dotace je 99500 Kč 

fotogalerie pořízeného materiálu zde:

článek napsal Martin Lesch 

1 comment

  1. Šimi Velitel LTM

    No to zírám jak jste si pěkně vybraly kluci za chvíly už budete mít vše nové jen tiše závidíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>