«

»

Charitativní koncert Andílci pro Hájek

Dne 30.11.2013 se v reprezentativních prostorách zámku Kozel uskutečnil  charitativní koncert Andílci pro Hájek. Výtěžek koncertu bude věnován na vybavení rehabilitačního centra CENTRUM HÁJEK.

Náš sbor se podílel svou pomocí na organizaci předchozích koncertů v Plasích a na Kalikovském mlýně v Plzni. Za tuto pomoc jsme obdrželi pozvání na Kozel.

V průběhu večera vystoupil dětský sbor Andílci, Jana Marie Kateřina Korbelová – operní pěvkyně, Miroslav Spousta – malíř, smyčcové kvarteto Angel a další. Večerem provázel známý plzeňský herec Antonín Procházka.

Prvotním cílem celé série koncertů bylo vybrat prostředky na zakoupení rehabilitační židličky. Tento cíl se i díky vstřícnosti firmy OTTOBOCK, která poskytla slevu, podařilo naplnit již před koncertem.Pro děti bylo připraveno během večera překvapení v podobě představení nové rehabilitační židličky, k jejímuž zakoupení pomohly svým uměním.

Celý večer se povedl a pomohl dobré věci.

 fotogalerie zde:

Za SDH Kaznějov napsal Marek Vejvoda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>