«

»

Výjezd č.18/13 – požár

oheňDne 12.11.2013 ve 20:43 hod. byl naší jednotce vyhlášen poplach – požár dopravního automobilu v místní továrně  OMGD.

Jednotka vyjela v počtu 1+5 s vozem Tatra Terrno CAS 20, po příjezdu na místo události, již zde operoval mezinárodní tým záchranářů z Francie, Belgie, Lucemburska a České republiky . Námětem jejich cvičení byla zatarasená silnice hořícím automobilem k místu události . Účastníci měli za úkol vyhlásit poplach místní jednotce. Po příjezdu na místo s ní museli komunikovat . Po uhašení požáru a zprůjezdnění komunikace se jednotka vrátila zpět na základnu.

video k zásahu od Dušana Bělohradského

zásah v deváté minutě videa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>