«

»

Výjezd č.17/13 – technická pomoc

Jednotka vyjela dne 24.8.2013 v 19:37 hod  na vyžádání občanky města paní Jarošové na odstranění vosího hnízda ve střeše nájemního domu v půdní vestavbě, které ohrožovalo alergické děti . Kaznějově ulice K Zámku 217 .

Jednotka na místě provedla průzkum, kterým bylo zjištěno, že hnízdo se nachází u okna v podkrovní části domu. Odstranění hnízda vos byl nasazen vysavače na nebezpečný hmyz. Poté byl prostor ošetřen postřikem a místo bylo předáno oznamovateli . Poté  se jednotka vrátila zpět  na základnu.

 

fotogalerie zde:              

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>