«

»

Výjezd č.16/13 – požár

bg900x675hasiciakce1.jpgDne 6.8.2013 v 21:01 vyhlásilo KOPIS jednotce poplach na požár v Kaznějově . Jednotka vyjela s vozidlem Tatra Terrno v počtu 1+5 na ohlášený požár lesního porostu v Kaznějově v blízkosti areálu firmy \MB Minerál závod Kaznějov .

Po dojezdu jednotky na místo události již bylo na místě družstvo HZSPK stanice Plasy s vozidlem CAS-30 Tatra 815-7.Byl proven průzkum, kterým bylo zjištěno, že se o požár nejedná ,ale o stržení drátů vysokého napětí na zem, ktéré při dopadu silně jiskřili. Místo bylo zajištěno a závada nahlášena na rozvodnou síť elektráren . Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Po příjezdu na základnu držela jednotka na příkaz KOPIS  hotovost na stanici do 22:30 hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>