«

»

Výjezd č.13/13 – technická pomoc

Dne 4.8.2013 v 18:00 hod.vyjela jednotka na vyžádání pana Stýskala pracovníka SŽDC odbor bezpečnosti provozu na železnici. Na uvolnění železniční trati Plzeň – Žatec vyvrácený strom do kolejiště na 24,85 km . Do kterého najela vlaková souprava na přepravu osob.Jednotka na místě provedla průzkum kterým bylo zjištěno že strom je zaklíněn pod vlakem a mezi cestujícími není žádná zraněná osoba na neunikají žádné provozní kapaliny.

Dále bylo zajištěno místo události . Na místo se dostavila jednotka HZS ČD které bylo místo předáno a jednotka se vrátila zpět na základnu.

fotogalerie zde:

 

=

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>