«

»

Dětský Den na koupališti

Krásným slunečním ránem začala sobota dne 8. 6. 2013. Na tento den připadla další oslava dětského dne v Kaznějově. Tentokrát pořádaná organizací Pohyb Kaznějov.

Pod skvělým vedením pí. Michaely Mudrové a pí. Jindřišky Adámkové se velká řádka dobrovolníků rozmístila po lese v okolí kaznějovského koupaliště.

Tento rok na téma řemesla – ČÍM CHCI BÝT?

       Tak jsme mohli na trase potkat např. popeláře, květinářku, montéra, učitelku, pošťáka, lékaře, kosmonauta, policisty s opravdovými pouty a také hasiče. A tím jsme mohli přispět tou trochou do pomyslného mlýna i my – hasiči SDH Kaznějov. Dostali jsme na starost jednu z disciplín, jak jinak než s hasičskou tématikou. Srážení plechovek proudem vody z ruční stříkačky a záchrana raněného plyšového mazlíčka. Po splnění dostali malí záchranáři sladkou odměnu a nálepku na diplom. Některé děti neodolaly a k proudnici se postavily s pravou „zásahovou“ hasičskou přilbou (a nejen děti).

     O tom, že se dětský den velmi vyvedl, svědčí nejen návštěvnost, která se blížila ke dvěma stům, ale i veselý smích všech zúčastněných dětí.

Fotogalerie zde:

autor článku Piták Kamil

1 comment

  1. Lenka Novotňáková

    Chtěla bych tímto jménem naší organizace Pohyb Kaznějov moc poděkovat hasičům za zapůjčení stanu a zajištění stanoviště s opravdovou hasičskou stříkačkou. Děti byly nadšené a budou mít na co vzpomínat. To je odměna pro všechny dospěláky, kteří se na organizaci oslavy jejich svátku podíleli a motivace do dalších let. Děkujeme.
    Lenka Novotňáková, předseda Pohybu Kaznějov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>