«

»

Výjezd č.6/13 – technická pomoc

Jednotka vyjela dne 8.6.2013 v 19:36 hod  na oznámení občana města p. Šimana Michala na likvidaci nebezpečného hmyzu v Kaznějově do ulice Rybnická .Jednotka vyjela s technikou KA – Avia D-90N v počtu 1+3 . Na místě bylo průzkumem zjištěno že v podkrovoní části zahradní chatky se nachází dvě velká hnízda nebezpečného hmyzu . A chatka těsně sousedí s veřejným dětským hřištěm města .

 Jednotka provedla likvidaci pomocí vysavače na nebezpečný hmyz ,,Partner“ poté místo zastříkala přípravkem na hmyz místo předala majiteli a vrátila se zpět na základnu.v 20:10 hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>