«

»

Andílci pro Hájek

Dne 17.5.v Pátek  jsme se podíleli na přípravách benefiční koncertu v Plaské Kostele ,, Andílci pro Hájek “ , kdy jsme stavěli podium v kostele pro vystupující a stěhovali židle pro diváky . V Sobotu jsme připravili před kostelem v parku po samotném koncertu pro děti překvapení ve formě nafouknutých balonků, které děti vypustili. V neděli dopoledne nás pak čekal nelehký úkol dát vše do původního stavu do 10:30 hod , poté již v kostele začínala nedělní mše.
 Svou troškou jsme také přispěli na podporu postižených dětí. Jeden z hlavních organizátorů celé akce byl náš člen sboru Jiří Bečvář.

 

fotogalerie zde:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>