Zásah č.3/2013 Požár

Jednotka vyjela na příkaz KOPIS dne 22.4.   1:02 hod na požár nízké budovy v Kaznějově do ulice V LOMU č.p. 83. s vozidlem CAS-20 Tatra Terrno v počtu 1+5 , v hasičské zbrojnici ponecháno družstvo v záloze s vozidlem KA D-90N v počtu 1+4 .

Příjezd na místo zásahu současně s jednotkou HZS stanice Plasy . Po dohodě s velitelem zásahu , se členové jednotky vybavili dýchací technikou provedli útočný proud z vysokotlaku k budově proud byl ponechán v záloze před budovou. Jednotka poté plnila příkazi velitele zásahu, odvětrávala budovu a prováděla průzkum pomocí nastavovacích žebříků v půdních prostorách objektu.

Po příjezdu HZSP ČD (SŽDC) bylo místo zásahu předáno a jednotka po úklidu věcných prostředků se vrátila na základnu.

fotogalerie zde: