Rozsvícení vánočního stromečku

 Dne 3.12.2012 se konalo každoroční rozsvícení vánočního stromečku za účasti města Kaznějova se spoluprací JPO a SDH Kaznějova, jejichž povinností bylo zajištění bezpečnosti akce a především občerstvení s podáváním tradičního svařeného vína, horkého čaje a teplých párků.

Jako každý rok byla účast občanů hojná včetně spotřeby z naší nabídky, což nás alarmuje do příštího roku rozšířit servis našeho občerstvení.

foto z akce:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.