«

»

Taktické cvičení okrsku Plasy

Dne 20.10.2012 proběhlo Taktické cvičení okrsku Plasy na Mladotické zastávce u Podhrážského mlýna.Námětem cvičení byla simulace dopravní nehody cisterny na železnici s únikem volně se šířících plynů, těžších než vzduch a vytvoření vodní stěny s použitím proudnic .

Zúčastněné sbory Kaznějov, Horní Hradiště, Pláně, Ondřejov, Žebnice, Rybnice, Babina, Mladotice a Lomnička, celkem 60 hasičů a cvičení odborně zajišťovalo družstvo HZS Plzeňského kraje ze stanice Plasy

Fotogalerie zde:         napsali na www.dh.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>