«

»

Výjezd č.25/12 – Dopravní nehoda – technická pomoc

Dne 15.10.2012 v 13:30 hod na vyžádání občana města p.Baráka Davida vyjela jednotka s technikou CAS-20 Tatra Terrno na dopravní nehodu osobního automobilu VW Polo  paní : Valterové Andrea , za městem Kaznějov na okresní silnici, směrem na obec Oboru. Na místě bylo zjištěno průzkumem, že vozidlo se nachází mimo komunikaci a posádka je bez zranění mimo vozidla na komunikaci. Po dohodě s majitelem vozidla bylo vozidlo pomocí lanového navijáku na vozidle Tatra  vytaženo zpět na komunikaci . K úniku provozní kapaliny nedošlo. Poté bylo vozidlo předáno majiteli.

foto zde:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>