«

»

Výjezd č.24/12 – Dopravní nehoda – technická pomoc silnice I/27

Dne 15.10.2012 v 11:35 hod na vyžádání občana města p. Ivana Zátury vyjela jednotka s technikou CAS-20 Tatra Terrno na dopravní nehodu nákladního automobilu za městem Kaznějov na silnici I / 27 směrem na Plzeň. Na místě bylo zjištěno průzkumem, že vozidlo se nachází mimo komunikaci a posádka je bez zranění, mimo vozidla na komunikaci. Po dohodě s majitelem vozidla bylo vozidlo pomocí tažného zařízení na vozidle a tažné tyče vytaženo zpět na komunikaci za asistence Policie ČR Kaznějov, která na místě řídila dopravu. K úniku provozní kapaliny nedošlo. Poté byla komunikace od nánosů bahna uklizena pomocí vysokotlaku a jednotka se vrátila zpět na základnu.

foto zde:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>