«

»

Kozlův hasičský počin

Už několik let spolupracujeme s regionálními novinami – Plzeňský deník, kde informujeme širokou veřejnost o činnosti našeho sboru dobrovolných hasičů. Pivovar Velkopopovický Kozel, který dlouhodobě podporuje Dobrovolné hasiče, vyhlásil celorepublikovou soutěž s názvem Kozlův hasičský počin. Celý rok byly vyhodnocovány články ze všech regionálních deníků celé republiky a formou hlasování veřejnosti byly vybrány ty nejlepší. Byli jsme hodně překvapeni, že patříme mezi umístěné. Jako odměnu nám Kozel zaslal historickou hasičskou přilbici.
Za výbor SDH velitel: Lesch Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>