«

»

Výjezd č.18/12 – Technická pomoc

Jednotka vyjela dne 11.7.2012 s DA – Avia D-90 N v počtu 1+4 na oznámení paní Genčové na odstraňení vosího hnízda z půdních prostor domu z důvodu ohrožení dítěte, které je silně alergické a případné bodnutí jej ohrožuje na životě.Na místě byl proveden průzkum a hnízdo zlikvidováno pomocí vysavače na nebezpečný hmyz a zastříkáno  látkou odpuzující hmyz.Poté jednotka předala místo paní Genčové a vrátila se zpět na základnu.

Zasahující hasiči:- Lesch M, Štefl M, Štefl P, Bohuslav R, Stibůrek J,

foto ze zásahu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>