«

»

Výjezd č.12/12 – Technická pomoc

Dne 26.6.2012 v 9:00 vyjela jednotka  na technický zásah  vyžádání pracovníku města Kaznějov na odčerpání vodní Laguny v areálu města , v kompostovatelného biologického odpadu (bývalé letní kino) Namístě události byl proveden průzkum kterým byl zjištěna velikost a hloubka vodní plochy která byla o rozloze cca.30 x 20 metrů o hlobce 65cm .Na vyčerpání byli nasazeny dvě plavoucí čerpadla kterými byla laguna odčerpána .Místo po vyčerpání bylo ve 10:10 hod  předáno zaměstnanci města p. Churavému .Jednotka provedla úklid prostředků a vrátila se zpět na základnu.

foto zde:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>