Daily Archive: 28.7.2021

Smutná událost zasáhla náš sbor

V neděli 25. 7. 2021 v ranních hodinách nás opustil nejstarší člen našeho sboru, zasloužilý hasič Jiří Müller. Jiří Müller byl obětavý člověk a hasič tělem i duší, který pokud mu to zdraví dovolilo, nevynechal žádnou akci sboru. V posledních letech se pravidelně účastnil řádných valných hromad i slavnostní valné hromady k oslavám založení sboru před 2 lety.

V roce 2012 ukázal sbor, jak si svého zasloužilého hasiče váží a po jeho přezdívce „Fousáč“ pojmenoval nové výjezdové vozidlo Tatra Terrno CAS 20 – S2R.

V pondělí 26. 7. 2021 členové sboru na jeho počest vyjeli symbolicky s vozovým parkem před vrata hasičské zbrojnice, rozblikali majáky a tím vzdali hold panu Jiřímu Müllerovi na poslední cestě.

Čest jeho památce. Nikdy nezapomeneme.