Marek Vejvoda

Datum registrace: 27.1.2014

Poslední příspěvky

1. Music of the Night 2014 – Pod křídly andělů — 28.5.2014
  2. Okrsková soutěž v požárním sportu a oslavy 110 let založení SDH Mladotice — 7.5.2014
  3. Dětský den — 7.5.2014
  4. Otevření Chotěšovského kláštera a hasičské expozice — 3.5.2014
  5. Stavění májky a pálení čarodějnic — 30.4.2014

Seznam autorových příspěvků

Music of the Night 2014 – Pod křídly andělů

10358933_315263191958124_3811068626648356348_o

Okrsková soutěž v požárním sportu a oslavy 110 let založení SDH Mladotice

Okrsek Mladotice

Dětský den

Otevření Chotěšovského kláštera a hasičské expozice

Stavění májky a pálení čarodějnic

Dnes 30.4.2014 se uskuteční u hasičské zbrojnice tradiční stavění májky a pálení čarodejnic. Od 15.00 proběhne zdobení májky a následně v 17.00 bude májka postavena. Všichni jste srdečně zváni a přejeme Vám hezkou zábavu .

Veselé velikonoce a bohatou pomlázku přeje všem svým přátelům, známým i jejich nejbližším a všem dobrým lidem SDH Kaznějov

1. Kaznějovský předvelikonoční jarmark – doporovodný program před hasičskou zbrojnicí

plakat_jarmark

Zimní závod všestrannosti Obora 15.2.2014

Dne 15.2.2014 se v Oboře uskutečnil další díl pohárové soutěže O pohár okresní odborné rady mládeže Plzeň-sever s názvem Zimní závod všestrannosti.
Jedná se o branný závod v okolí Obory. Děti absolvovaly okruh cca 5 km dlouhý a cestou plnily různé úkoly – střelba, uzle, poznávání přírody, orientace na mapě atd.
Z našeho sboru se zúčastnilo 1 družstvo starších dětí ve složení Kačka Jarošová, Lucie Kopecká, Martin Novák, Aneta a Erika Vejvodovi.
Vzhledem k panujícímu počasí bylo všude spousta bláta, což dokumentují přiložené fotografie. Děti absolvovaly celou trasu sami bez doprovodu, nikde nezabloudily a v pořádku se dostaly do cíle, kde na ně čekalo občerstvení v podobě opečeného buřtíku.
Umístění naší hlídky doplníme později, až po zveřejnění oficiálních výsledků.

Doplněno pořadí naší hlídky:                        29. místo

Výsledky z Obory zde:

Průběžné pořadí POORM zde :

Fotogalerie zde :

IV. Hasičský ples okrsku Plasy

plesDne 25.1.2014 se v obci Pláně uskutečnil IV. Hasičský ples okrsku Plasy. Z našeho sboru se zúčastnilo 20 členů. Na plese zahrála k tanci i poslechu skupina Repelent. Součástí plesu byla bohatá tombola, o což se zasloužily svým přispěním okrskové sbory. Lístky do ní prodávali zástupci našeho sboru. Ples se povedl a účastníci se dobře bavili. Poděkování patří nejen všem hostům, sborům, ale v neposlední řadě obci Pláně i místnímu sboru dobrovolných hasičů, SDH Plasy a starostce OSHPS Alence Foldové. Důležité je poděkovat také  řidiči autobusu panu Vlkovi, který účastníky na ples dovezl a po jeho skončení také v pořádku rozvezl domů k rodinám.